Одржан сајам образовања "ИНДЕКС 2012"

2. 03. 2012

Технички факултет у Чачку учествовао је на овогодишњем Сајму образовања „Индекс 2012“ који осму годину за редом организује Туристичка организација Чачка у сарадњи са Школском управом и филијалом Националне службе за запошљавање.
Матурантима су представљени студијски програми на које могу конкурисати на Техничком факултету, као и програм бесплатне припремне наставе из пет предмета који ће будућим студентима значајно олакшати полагање пријемног испита.

Indeks 2012

У сајамском представљању Факултета учествовале су студенткиње, које су будућим колегама говориле о начину студирања, студентском животу и предностима студирања на Техничком факултету. Према подацима Националне службе за запошљавање, међу дипломцима који најлакше долазе до посла су дипломирани инжењери електротехнике и стручњаци из области информатике.