Студентска посета ХЕ Бајина Башта

30. 05. 2016

У оквиру сарадње са Хидроелектраном Бајина Башта, у петак, 27. маја 2016. године  око 45 студената треће и четврте године на студијском програму Електротехничко и рачунарско инжењерство, модул електроенергетика, заједно са наставницима и сарадницима посетили су Хидроелектрану.

Стручна посета је реализована као део наставне активности у оквиру предмета: Електране, Елементи и модели ЕЕС-а, Релејна заштита и Експлоатација ЕЕС-а. Групу са ФТН дочекали су инжењери запослени у ХЕ који су студентима говорили и практично показали рад класичне (прибранске) и реверзибилне хидроелектране.

Bajina Basta