Прибојски матуранти у стручној посети ФТН Чачак

28. 04. 2023

Ученици завршне године Машинско-електротехничке школе из Прибоја боравили су у стручној посети Факултету техничких наука у Чачку. Матуранти су присуствовали предавањима „Роботика и вештачка интелигенција“ и „Значај испитивања електричних инсталација“.

Будући бруцоши обишли су просторије Факултета, Студентски дом, Спортски центар „Младост“, а затим је ђацима  уприличен ручак у Студентском ресторану. Са професорима и асистентима ФТН-а средњошколци су обишли и Научно технолошки парк Чачак и том приликом упознали се са делатношћу и активностима ове установе

Ова посета била је прилика да се матуранти упознају са радом Факултета, наставним и ваннаставним активностима и студентским животом у Чачку.