ФТН на сајму образовања у Краљеву

23. 03. 2015

Факултет техничких наука учествовао је на Сајму образовања одржаном у петак, 20. марта 2015. године у Краљеву. Краљевачким средњошколцима представљени су студијски програми и услови студирања на ФТН, као и могућности припремања пријемног испита.

Први сајам образовања у Краљеву организовао је Савет за младе града Краљева и Канцеларија за младе са циљем да се у непосредној комуникацији представника више од двадесет факултета и високих школа и ученика углавном 4. разреда гимназије и средњих стручних школа будућим студентима пруже потпуне информације о предстојећим уписним активностима.