На ФТН представљен програм "Најбоља Start up идеја"

23. 03. 2017

У сарадњи са Научно технолошким парком из Чачка, на ФТН је представљен  програм ”Најбоља Start up идеја” у оквиру кога се уз подршку Министарства омладине и спорта Републике Србије организује такмичење намењено студентима и ученицима завршних разреда средњих школа. Представљању програма присуствовали су студенти ФТН, Агрономског факултета и матуранти из Техничке школе у Чачку.

prezentacija

Програм се реализује уз партнерство Удружења Енека и програма ”Покрени се за посао” који су подржани од стране компаније Филип Морис. Студенти и ученици су имали прилику да упознају „кораке“ потребне за развој једне бизнис идеје и покретање сопственог посла. О програму су говорили представници Министарству омладине и спорта Републике Србије, Научно технолошког парка из Београда и Чачка, предузетника из ИТ сектора.