Студенти ФТН у акцији- хуманост на делу

12. 10. 2018

На Факултету техничких наука у четвртак, 11. октобра, организована је акција добровољног давања крви. Добрим одзивом студенти ФТН су још једном потврдили да се према броју учесника у акцији, сврставају међу најбројније даваоце крви у Чачку из једне организације.

Организатори су оценили акцију као веома успешну, јер за неколико сати  драгоцену течност дало је 46 добровољних давалаца, а неколико заинтересованих према оцени трансфузиолога из Института за трансфузију крви Србије, из здравствених разлога није било у могућности да  да крв.

Акцију су организовали Студентски парламент ФТН уз подршку руководства Факултета у сарадњи са Институтом за трансфузију крви Србије и Црвеним крстом у Чачку.