Грчки средњошколци у стручној посети ФТН Чачак

4. 04. 2023

Ученици Средње техничке школе из грчког места Катерини данас су посетили Факултет техничких наука у Чачку. Грчки средњошколци упознали су се са студијским програмима ФТН Чачак, могућностима студирања и студентским животом у Чачку.

У пратњи својих професора и представника ФТН Чачак, након презентације Факултета, средњошколци су обишли  рачунске учионице, лабораторије, библиотеку и присуствовали настави, разменивши искуства са старијим колегама.

Грчки средњошколци исказали су задовољство гостопримством и љубазношћу представника ФТН Чачак да одговоре на сва њихова питања и упознају их са могућностима да своје школовање наставе управо на Факултету техничких наука у Чачку.