Сања Пузовић добитница универзитетске стипендије

20. 02. 2012

Сања Пузовић, студенткиња 3. године Инжењерског менаџмента, добитница је универзитетске стипендије за 2012. годину.   Фондација за стипендирање и подстицање напредовања најбољих студената, младих научних радника и  уметника Универзитета у Крагујевцу сваке године додељује једногодишњу стипендију  најбољим студентима завршних година који студирају на факултетима крагујевачког универзитета. У току досадашњих студија Сања Пузовић је остварила просечну оцену 9,50, што је сврстало међу 11 најбољих студената Универзитета у Крагујевцу.

stipendisti

У присуству ректора Универзитета у Крагујевцу, проф. др Слободана Арсенијевића, ректорског колегијума и чланова Сената, уговоре о додели стипендија најбољим студентима уручила је проф. др Оливера Милошевић-Ђорђевић, проректор за наставу и студентска питања Универзитета у Крагујевцу.