Договорена сарадња са компанијом Iritel

30. 09. 2021

Приликом посете представника Факултета техничких наука у Чачку истраживачко-развојни институт Iritel у Београду договорена је будућа научно- истраживачка сарадња у областима деловања и рада Iritel института.

Iritel je лидер у производњи телекомуникационе опреме у Републици Србији и своје пословање првенствено заснива на сопственом развоју и производњи оптичких и приступних система преноса и уређаја из области радио комуникација и енергетске електронике као и услужној производњи уређаја и склопова. Договор представника Компаније Iritel и Факултета техничких наука биће озваничена потписивањем уговора о пословно техничкој сарадњи која ће поред реализације заједничких пројеката предвидети професионалне обуке и студентске праксе.