Промотивне активности факултета

20. 03. 2024

У протеклом периоду  успешно су настављене промоције Факултета техничких наука у Чачку.
Посете су реализоване у више уметничких и техничких школа у Краљеву, Ужицу, Тутину, Сјеници и Чачку.

Професори и асистенти Факултета техничких наука су матурантима представили студијске програме основних академских и струковних студија и упутили позив ученицима завршних разреда да искористе могућност похађања бесплатне припремне наставе у организацији факултета.

Факултет техничких наука такође врло радо угости и млађе средњошколце који имају склоности ка дисциплинама које се изучавају у оквиру факултетских студијских програма. Ученици графичког смера Прехрамбено-угоститељске школе из Чачка су посетили факултет и том приликом учествовали у радионици из своје области уз стручну помоћ професора и сарадника факултета.
Матуранти исте школе су најавили свој долазак на манифестацију Дан отворених врата која ће бити 3. априла организована на Факултета техничких наука у Чачку.